خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

روز جهانی کودک و این همه کودکی.....

  در تاریخ 15 مهر ماه و دریک چهارشنبه دل انگیز با همکاری خانه فرهنگ الغدیر ،سرکارخانم بوژمهرانی و مدرسه بلال حبشی اردویی آموزشی وتفریحی درمحل جنگل النگ دره برگزار شد. عنوان برنامه آموزشی کودکان " من ازخودم مراقبت می کنم " بود. در این برنامه خواهر نازنینم و سرکار خانم صفر زاد من را همراهی کردند. 

  و تعداد 40 دانش آموز پس پایه پنجم و ششم ابتدایی و کلی انرژی و بسیار دوست داشتنی و برخوردار از هوش و ذکاوت. نتایج جلسه را واقعا باید بنویسم. این که چه بازی های آموزشی انجام شد وبچه ها چه چیزهایی گفتند ونوشتند.

  برنامه بعدی همان چهارشنبه غروب تعداد 50 کودک کار درخیابان را به شهر بازی ناهار خوران بردیم. کلی کیف کردند. لذت و لبخند وشادی وهیجان در چشمان پر مهرشان موج می زد و همه هنگام بازی می گفتند خانم نجفی منو ببین. یاد بچه های خودم می افتم که توجه مادرشان رادرهنگام انجام دادن کاری می خواهند و حالا تصور کن همزمان 5 تا بچه ترامپولینگ (اگر درست نوشته باشم) بگویند ما رو نگاه کن. در این بر نامه خواهرم و دوست وهمکارم محسن ما را همراهی کردند.

  برنامه بعدی ما اجرای نقاشی در محل امامزاده عبدالله گرگان وبرای کودکانی که در امامزاده کار  می کنند بود. بچه های امامزاده را تعداد ازآنها را می شناسم اما اولین کار ما با این بچه ها بود. و روز پنج شنبه هم گرگان هم گرم و هم هوا باد تندی داشت و موانع محیطی زیاد بود. در این برنامه سرکار خانم شمشیرساز مدرس نقاشی کودکان و دوستان همراه من نازنین و خانم موسوی به ما کمک کردند.

  به کودکان بسته هدیه کتاب توسط مو سسه گلدونه ها و آقای صالحی اهدا شد و آقای ارغوانی از آستان مقدس امامزاده عبدالله برای آماده سازی وهماهنگی ها مساعدت نمودند.

  در هر سه برنامه پذیرایی ساده ای هم برای بچه ها فراهم شده بود.

   

   


  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : برنامه ,خانم ,امامزاده ,بازی ,کودکان ,آموزشی ,امامزاده عبدالله ,برنامه بعدی ,سرکار خانم ,
  روز جهانی کودک و این همه کودکی.....

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر